20 найзворушливіших мрій глядачів каналу «1+1»
![Про що мріють українці-глядачі каналу 1+1 Про що мріють українці-глядачі каналу 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/015/211/36ac2b589744fa94bfe694b604971bf0.jpg)
Глядачі 1+1 зізналися, які бажання вони загадали в новорічну ніч.
Напередодні Нового року на офіційних сторінках телеканалу «1+1» у соцмережах ми попросили глядачів поділитися своїми найзаповітнішими мріями на 2017 рік.
Сотні людей щиро розповіли про свої плани на наступний рік. Зауважимо, що майже кожен українець просив у 2017 року миру та добробуту для України, а для себе – подорожей та достатку.
Нагадаємо, що нещодавно зірки телеканалу «1+1» до Нового року зворушливо заспівали Гімн України.