Ніхто не ідеальний

Ніхто не ідеальний

серіал
серіал

Прем'єра на "1+1 Україна"

На “1+1 Україна” відбулася премʼєра авантюрної мелодрами “Ніхто не ідеальний”. У новому серіалі глядачі мають змогу побачити зірок серіалів “1+1 Україна” Валерію Ходос, Олексія Нагрудного, Анатолія Тихомирова. Головні ролі зіграли молода українська акторка Тетяна Злова та відомий за проєктом “Моя улюблена Страшко” і переможець “Танців із зірками” Артур Логай. Історія розкаже про дівчину, яка прагне справедливої помсти, аби відновити правду про свою сімʼю.

Напередодні свого 18-річчя Саша приїжджає в будинок свого дядька, щоб вступити в права спадкоємиці і отримати свою половину сімейного бізнесу. Однак її очікування на теплий та радісний прийом виявляється ілюзією. Приїзд Саші стає причиною закінчення спокійного життя будинку, розкриттям таємниць минулого та початком нової історії кохання. Деякі члени сімʼї готові на все, аби позбутись небажаної гості. Проте дівчина не відступиться. Вона розробляє свій план гри, спрямований на помсту кривдникам, розкриття таємниць родини, відновлення правди.

Виробництвом серіалу займалась Art Forms Production на замовлення телеканалу “1+1 Україна”. Продюсери від “1+1 Україна” - Інна Кондратюк, Олеся Пазенко. Головний продюсер та авторка сценарію – Тетяна Гнєдаш, режисер - Аліна Чеботарьова, оператор-постановник - Костянтин Воробйов.

Показати більше

Новини

Показати більше