"1+1" обіцяє мільйон гривень за допомогу у розкритті нападу

"1+1" обіцяє мільйон гривень за допомогу у розкритті нападу

Канал "1+1" оголосив винагороду у розмірі один мільйон гривень за допомогу в розкритті нападу на журналіста Дмитра Волкова, йдеться в сюжеті ТСН.

Поділитися:

Канал "1+1" оголосив винагороду у розмірі один мільйон гривень за допомогу в розкритті нападу на журналіста Дмитра Волкова, йдеться в сюжеті ТСН. Міліція веде пошуки нападників вже два тижні. Нагадаємо, журналіста програми "Гроші" побили 26 вересня близько дев'ятої вечора у Святошинському районі Києва, на бульварі Академіка Вернадського між шістдесят п'ятим і шістдесят сьомим будинками. Злочинців було двоє. Втім, у сутінках Дмитро зміг добре розгледіти лише одного. Це був молодий чоловік, віком 25-30 років, спортивної статури, високий - зріст приблизно 187 сантиметрів. Він був одягнений у чорну куртку, рожеву футболку, на ногах мав чорні кросівки.

Нападники були не багатослівні та вимагали, щоб журналіст більше не їздив до Вишгорода.

"Я сказав, що я подумаю, і тут мені пролетіло. Був один удар, але він був дужий-дужий, одна думка була встояти на ногах", - пригадує Волков. Зазначимо, що саме в цьому містечку під Києвом Дмитро розслідував оборудки із землею. На побиття журналіста МВС відреагувало відкриттям справи. Частина перша статті 296 "Хуліганство" передбачає арешт до шести місяців або обмеження волі на термін до 5 років.

Якщо Ви маєте інформацію про учасників та замовників нападу, зв'яжіться з нами за телефонами (044) 494 11 93, 490-35-42