1+1 обрав найгарнішу ялинку країни!
![1+1 обрав найгарнішу ялинку країни! 1+1 обрав найгарнішу ялинку країни!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Глядачі телеканалу 1+1 обрали найгарнішу ялинку країни.
Глядачі телеканалу 1+1 обрали найгарнішу ялинку країни. Нею стала зелена красуня з Дніпропетровська, за яку проголосували 637 людей. Найгарнішу ялинку країни всі глядачі "1+1" побачать у найближчому випуску "ТСН".
Нагадаємо, конкурс "Найкраща ялинка 2012"– це конкурс світлин новорічних ялинок 2012 року. Конкурс тривав з 26 грудня 2011 року до 05 січня 2012 року. Всі бажаючі могли надіслати фото своєї ялинки на web-сайт yalynka.1plus1.ua.
Голосування проходило в два етапи: кожен день користувачі web-сайту yalynka.1plus1.ua визначали найкращу ялинку дня, а 5 січня пройшло фінальне голосування, під час якого серед ялинок-переможиць дня обрали найкращу ялинку країни.
Всього в новорічному фотоконкурсі прийняли участь біля 200 зелених красунь з різних куточків України.