1+1 оголошує кастинг шоу "Мій малюк зможе!"
![1+1 оголошує кастинг шоу "Мій малюк зможе!" 1+1 оголошує кастинг шоу "Мій малюк зможе!"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Виграйте 100 000 гривень на освіту вашої дитини у веселій родинній грі.
Канал 1+1 оголошує кастинг нового родинного і суперпозитивного шоу ". Головний приз - 100 000 гривень на освіту вашої дитини.
Якщо ваша родина дружна і ви чудово розумієте один одного, якщо вашому малюку вже є 2 роки, але ще не виповнилося 4, заповніть анкету та візьміть участь у проекті. "Мій малюк зможе!" - це можливість забезпечити найкраще майбутнє для вашої дитини.
Шоу є адаптацією популярного у світі формату Bet on your baby. У ньому беруть участь діти разом з батьками. "Мій малюк зможе!" - це весела гра, та разом з тим шанс виграти чималі гроші.
Контактний телефон – 095 272 40 29, електронна адреса - baby@1plus1.tv.