"1+1" відновив мовлення у Слов'янську та Краматорську
!["1+1" відновив мовлення у Слов'янську та Краматорську "1+1" відновив мовлення у Слов'янську та Краматорську](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Тепер наш канал транслюється на 32 телевізійному каналі.
Тепер наш канал транслюється на 32 телевізійному каналі.
Нагадаємо, що у квітні терористи захопили місцеву телевежу у Слов'янську та вимкнули українське телебачення. Даний радіотелевізійний передавальний центр здійснює роздачу телесигналу на Слов'янськ, Краматорськ, Горлівка і Макіївку. Замість українських телеканалів сепаратисти розпорядилися почати трансляцію російських телеканалів.
5 липня українським військовим нарешті вдалося звільнити Слов'янськ. Зараз місто поступово починає відновлюватися після пережитого лиха.