"1+1" запускає новий проект з Ольгою Фреймут (ФОТО)

"1+1" запускає новий проект з Ольгою Фреймут (ФОТО)

Телеканал "1+1" працює над новим реаліті-шоу "На ножах", ведучою якого стане вагітна Ольга Фреймут.

Поділитися:

Телеканал 1+1 працює над новим реаліті-шоу На ножах, ведучою якого стане вагітна Ольга Фреймут.

У новому проекті ведуча буде не тільки вказувати на недоліки ресторанів, але і допоможе їм усунути їх і вийти на якісно новий рівень. Всього за 5 днів Ольга Фреймут разом з командою кращих експертів перетворить заклад, що знаходиться на межі краху, в успішне місце. Команда проекту На ножах проведе повний аналіз роботи закладу: від кухні та інтер'єру, до взаємин в колективі. А потім відправить всю команду ресторану на "тім-білдінг", допоможе з ідеями для ре-дизайну інтер'єру та дасть свої поради, як усунути помилки і побудувати успішний бізнес. А найголовніше, реаліті-шоу На ножах виявить і допоможе вирішити проблеми у стосунках між співробітниками, конфлікти всередині колективу, які часто є головним чинником, що впливає на успішність бізнесу.

"Я щаслива, що можу не тільки робити зауваження, але й допомагати людям у їхньому бізнесі. Часто справи "в'януть", коли команда ресторану "на ножах", або від втоми господарі не бачать елементарних помилок. Коли хворієш, можна викликати швидку допомогу, а коли "при смерті" ресторан, який годує всю сім'ю, як останню надію, викликають команду На ножах. Над проектом працює найкраща команда експертів - найкращі психологи, дизайнери інтер'єру, а також Діма Борисов - єдиний в нашій країні, хто створив таку особливу та прибуткову ресторанну імперію", - коментує ведуча.

Незважаючи на те, що співробітники закладу самі кличуть команду проекту на допомогу, іноді на шляху перетворення свого ресторану вони будуть чинити опір змінам. Адже вони думали, що Фреймут буде змінювати страви та інтер'єр, а змінюватися доводиться їм самим.

У перетворенні ресторанів Ользі Фреймут допоможуть відомі експерти, професіонали своєї справи, серед яких ресторатор Діма Борисов, який самостійно побудував успішний бізнес в декількох країнах. Його ресторани популярні серед гурманів Києва, Львова, Одеси, Валенсії і Барселони. Завдання Діми Борисова в проекті - з точки зору досвідченого ресторатора оцінити слабкі і сильні сторони закладу і дати його персоналу корисні поради. Також в команді експертів працюватимуть дизайнери інтер'єру, психолог, експерт з етикету та інші фахівці.

"Команді ресторанів, якими ми з Ольгою займаємося в рамках проекту, ми демонструємо базові принципи цього бізнесу: як правильно організувати роботу кухні і персоналу, скорегувати фінансові потоки, налагодити роботу бухгалтерії. Потрібно враховувати і особисті історії: що за люди працюють, наскільки вони мотивовані і люблять свою роботу. У ресторанах базовий принцип - люди приходять до людей. Якщо в колективі негативна атмосфера, їжа виходить несмачна, яким би професійним кухарем ти не був", - ділиться Діма Борисов.

Реаліті-шоу На ножах знято за американським форматом Kitchen Nightmares з Гордоном Рамзі телеканалу Fox. Виробляє проект 1+1 Продакшн, а побачити його в ефірі телеканалу 1+1 можна буде цієї весни.

Нагадаємо, Ольга Фреймут - ведуча проекту Новий Інспектор Фреймут на телеканалі 1+1, в якому вона перевіряє школи, дитячі садки, лікарні, пологові будинки, супермаркети, громадський транспорт та інші соціальні об'єкти, на які глядачі найбільше скаржаться в своїх листах. Метою проекту є позитивні зміни в тих соціальних сферах, які найбільш їх потребують. Крім того, Ольга першою в Україні створила "Народну премію", якою нагороджуються віддані своїй справі професіонали, які часто залишаються без належної уваги держави.

Новини по темі