1+1 завершує зйомки серіалу "Давай поцілуємось"
![1+1 завершує зйомки серіалу "Давай поцілуємось" 1+1 завершує зйомки серіалу "Давай поцілуємось"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Тривають останні дні зйомок веселої та романтичної історії про кохання, яку скоро побачать глядачі 1+1.
Канал 1+1 завершує зйомки серіалу "Давай поцілуємось". У головних ролях картини знімаються відомі російські актори: Артем Ткаченко і Юлія Такшина.
"Давай поцілуємось" - це лірична комедія, побудована на романтичних почуттях героїв, нестачі взаєморозуміння і спробах змінити своє життя на краще найнесподіванішими способами. Звичайно, до кінця історії кожен з персонажів знайде своє щастя. Хоча, можливо, воно буде сильно відрізнятися від того, яким уявлялося героєві на початку.
У центрі сюжету - кілька любовних історій, які переплітаються між собою. Перша історія - це відносини між колишніми однокласниками Тетяною (Юлія Такшина) і Юрієм (Артем Ткаченко), які багато років не бачилися.
Паралельно розвиваються ще кілька історій. Повненька, наївна і закомплексована Віра шукає свого судженого за допомогою сайтів знайомств. А її подруга Світлана дуже переживає через невірність чоловіка і мріє знайти ту, через яку він втратив голову, навіть не підозрюючи, наскільки суперниця близько.
Що з цього вийде, глядачі зможуть дізнатися скоро на каналі 1+1!