1+1 зняв серію відеороликів до 20-річчя Дня Незалежності
![1+1 зняв серію відеороликів до 20-річчя Дня Незалежності 1+1 зняв серію відеороликів до 20-річчя Дня Незалежності](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
До ювілею святкування Незалежності Україна канал 1+1 зняв серію відеороликів, у яких гімн України виконують на автомобільних клаксонах, гудках пароплавів, дверних дзвінках та інших "немузичних" інструментах.
До ювілею святкування Незалежності Україна канал 1+1 зняв серію відеороликів, у яких гімн України виконують на автомобільних клаксонах, гудках пароплавів, дверних дзвінках та інших "немузичних" інструментах.
Відео знімав департамент дизайну 1+1 - вони побували в 9 регіонах України, зйомки тривали більше трьох тижнів. Всі відео знято без залучення професійних акторів - героями сюжетів стали звичайні українці. Для зйомки проїзду ретромопедів в Києві канал збирав спеціальний флешмоб - на нього приїхало понад 50 добровольців. Прихід теплохода в гавань знімали в Одесі, а капітана на містку - в Києві.
Автор ідеї - оператор ТСН, Віталий Панасюк. Режисер проекту - Роман Деріга, арт-директор 1+1. Оператор - Сергій Півненко