1+1 медіа запустила стримінговий додаток 1+1 International для української діаспори

1+1 медіа запустила стримінговий додаток 1+1 International для української діаспори

Компанія оголосила про запуск додатку для трансляції україномовного телеканалу 1+1 International.

Поділитися:

1+1 медіа оголосила про запуск додатку для трансляції україномовного телеканалу 1+1 International, орієнтованого на українську діаспору та українців, які знаходяться за кордоном.

1+1 International – це міжнародна версія популярного в Україні телеканалу «1+1», який раніше був доступним тільки в кабельних мережах та на супутникових платформах. Контент мовника розрахований на всі вікові групи. Тому у додатку доступні як розважальні шоу та мультфільми, так і випуски новин, ток-шоу, а також документальні стрічки.  

«Українці часто скаржаться на відсутність вітчизняних телеканалів за кордоном, особливо в готелях. Крім того, ми бачимо попит на наш контент серед представників діаспори. І мова не тільки про фільми та серіали, люди хочуть отримувати новини від українських медіа. Наш додаток зможе забезпечити глядача українським контентом у будь-якій точці світу, де є інтернет», – говорить Анна Ткаченко, директор діджитал-напрямку 1+1 медіа.

Відео у додатку транслюється без реклами, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. До 1 листопада 1+1 International буде безкоштовним, потім медіагрупа введе платну підписку. Так, вартість місяця користування додатком складе $1, 99, за три місяці – $2, 99, а за рік – $9,99.

«Під час вибору моделі монетизації додатку медіагрупа орієнтувалась на західні країни, в яких розвинена культура платного споживання контенту. Ми хочемо спробувати вийти за рамки реклами, як основного джерела доходу. Зокрема, платна підписка дозволить побудувати роботу с максимально лояльною та мотивованою аудиторією», – відзначає Олександр Козаченко, керівник управління зовнішньої дистрибуції відеоконтенту 1+1 медіа.

1+1 International є внутрішньою розробкою команди 1+1 Digital. Додаток розрахований для користувачів смартфонів й планшетів з операційними системами IOS та Android з технологією виводу відео на великий екран – AirPlay та Chromecast, а також Apple TV.

Завантажити 1+1 International можна в онлайн-магазинах App Store та Google Play.

Новини по темі