1+1 почав роботу над новим серіалом Жити заради кохання

1+1 почав роботу над новим серіалом Жити заради кохання

Розпочалися зйомки нового восьмисерійного драматичного серіалу.

Поділитися:

Днями розпочалися зйомки нового восьмисерійного драматичного серіалу Жити заради кохання, виробництвом якого займається «Стрелка production» під керівництвом Олени Васільєвої на замовлення телеканалу 1+1. Головні ролі в серіалі виконають Дар’я Єгоркіна, Анастасія Чепелюк, Валерія Ходос, Влад Нікітюк, Артем Мяус, Наталія Васько, Олексій Яровенко та інші.

У центрі сюжету опиняється група звичайних молодих людей - друзів, які живуть студентськими буднями, поки їхні життя волею випадку не перетинаються зі справами великого наркоділка. Ця зустріч втягує всіх в небезпечну гру, змушує робити складний вибір, розплата за який - смерть одного з друзів. Проходить 15 років, колишні друзі вже давно не спілкуються, живуть своїм життям і не підозрюють, що за гріхи минулого доведеться розплачуватися не тільки їм, але і їхнім дітям.

Над створенням серіалу працює команда «Стрелка production» на замовлення телеканалу 1+1. Продюсер серіалу - Олена Васільєва. Режисер стрічки - Сергій Толкушкін, відомий глядачам по роботі над популярними українським серіалом Школа. Оператор-постановник - Олександр Бойко, художник-постановник - Вадим Шинкарьов.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю