12 ведучих телеканалу 1+1 об'єдналися, щоб здійснити мрії важкохворих дітей

Рекордна команда зірок «1+1 медіа» бігтимуть марафон заради здійснення мрій Софійки Жиліної та Юрка Штрикуля.

Поділитися:

Зіркова команда 1+1 медіа традиційно допомагає діткам одужувати, долучаючись до благодійних марафонів. На цей раз 9 жовтня стартує благодійний забіг дистанцією 2 км в межах «Wizz Air Kyiv City Marathon» заради здійснення мрій важкохворих дітей і підтримки соціального проекту «Здійсни мрію». 

Цього року команда телезірок бігтиме у рекордній кількості з 12 осіб: ведучі програми «Сніданок з 1+1» Анатолій Анатоліч, Людмила Барбір та Марина Леончук, ведучі ранкової програми «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко та Олександр Попов. 

Ведучі ТСН Лідія Таран, Соломія Вітвіцька та Марічка Падалко також долучилися до блогодійної ініціативи. З ними – ведучі програми «ПроФутбол» на каналі 2+2, Олександра Лобода та Ігор Циганик та ведуча рубрики «Міста. Мій путівник» в «Сніданку» Наталка Щука.

Також долучиться фітнес-тренер Соломії Вітвіцької – Людмила Міняйло, з якою зірка розпочала спеціальні тренування. Партнер проекту - Всеукраїнський благодійний фонд «Крона».

Зірки уже перебувають в активній фазі підготовки до марафону, бігають, проводять тренінги для початківців. І все заради того, щоб 9 жовтня подолати дистанцію та зібрати кошти для здійснення мрій Софійки Жиліної і Юрка Штрикуля.

Мета цього забігу настільки світла, що до нього має долучитися якомога більше людей, для яких це так, як і для мене, може бути біговий дебют. Зі мною бігтиме багато колег та друзів, приєднуйтесь! Кожна дитина заслуговує бути щасливою – коментує  Лідія Таран.

Марічка Падалко, яка часто бере участь в марафонах, закликає кожного долучитися до заходу:

Брати участь у доброчинних акціях – це найменше, що кожен з нас може зробити для допомоги тим, хто в біді. Я завдячую благодійному марафону, бо саме це вперше змусило мене бігати на великі дистанції. Це хороший спосіб фізичного і духовного вдосконалення.

Софія Жиліна народилася на Донеччині, їй 11 років. Родина змушена була полишити домівку через війну. У дівчинки рідкісна хвороба - нейрофіброматоз, що вразила кістки та нерви. Права ніжка у Софійки коротша за іншу на 12 см. Це спричиняє біль при ходьбі, викривлення хребта й іншої ноги. Ця маленька дівчинка уже перенесла понад 30 операцій. Софія мріє стати телеведучою, фотомоделлю і мати багато красивого взуття замість важких ортопедичних черевиків.

Попри хворобу, дівчина навчилась грати на фортепіано, малювати, записалась у дитячу школу телеведучих і фотомоделей. Її чарівність і талант помітили та запропонували провести кілька дитячих програм на місцевому телебаченні. Надважливо для Софійки провести складну операцію по встановленню нового ортезу, яка коштує 15 тисяч євро.

У Юрка Штрикуля, 12-річного хлопчика з Полтави, вада слуху, через яку він змушений спілкуватися з людьми мовою жестів, до того ж, він бореться зі складною недугою - лейкозом. Для детального обстеження і підготовки Юрка до операції трансплантації кісткового мозку маленькому футбольному вболівальнику потрібна велика сума – 35 тисяч євро, частину якої планується зібрати на благодійному марафоні.

Юрко дуже любить футбол. Допоки хвороба не стала вироком для хлопця, він постійно тренувався у спеціальній футбольній команді. Юра уже зустрівся з українськими футболістами та побував у Києві на тренуванні улюбленого київського «Динамо». Наполегливо йдучи до одужання, хлопчик не полишає надії потрапити на справжній футбольний матч на відомому європейському стадіоні та побачити гру свого кумира Криштіану Роналду. Наразі хлопчику також збирають кошти на благодійному аукціоні проекту «Здійсни мрію», завдяки унікальним футбольним лотам, які щотижнево презентує Олександра Лобода разом з українськими футболістами.

Минулого разу зіркові бігуни зібрали 258 тисяч гривень та за ці кошти передали обладнання для штучної вентиляції легень і моніторингу пацієнтів у відділення інтенсивної терапії і реанімації дитячої лікарні Охмадит.

Скласти компанію зірковим спортсменам зможе кожен, хто долучиться до благодійної акції навіть «з дивану». Зробити це наразі просто: необхідно просто перейти за посиланням та зробити пожертву на одній із сторінок улюбленої зірки.

Кожна гривня дорога, тому замість того, щоб придбати упаковку печива чи газованого напою, зробіть внесок і відчуйте себе здоровіше і станете тим чарівником, який допоможе діткам. Мрії здійснюються!

Лідія Таран, https://ubb.org.ua/uk/project/2532/

Соломія Вітвіцька,  https://ubb.org.ua/uk/project/2530/

Марічка Падалко,   https://ubb.org.ua/uk/project/2523/

Анатолій Анатоліч,  https://ubb.org.ua/ru/project/2529/          

Марина Леончук,  https://ubb.org.ua/uk/project/2531/

Людмила Барбір, https://ubb.org.ua/uk/project/2563/

Валентина Хамайко,  https://ubb.org.ua/uk/project/2534/

Олександр Попов,  https://ubb.org.ua/uk/project/2535/

Олександра Лобода, https://ubb.org.ua/ru/project/2524/

Ігор Циганик,  https://ubb.org.ua/ru/project/2522/

Наталка Щука https://ubb.org.ua/uk/project/2544/

Людмила Міняйло,  https://ubb.org.ua/uk/project/2542/

Вперше Благодійний забіг на київському марафоні повністю присвячений проекту «Здійсни мрію», створеному за ініціативи новин ТСН та ВБФ «Крона», куратором якого є ведуча 1+1 Лідія Таран. Проект покликаний реалізовувати мрії тисяч тяжкохворих дітей, для яких кожен прожитий день - це диво.

Новини по темі