3 знаки зодіаку, які стануть фінансово успішними в грудні 2023

Знаки зодіаку, на яких чекає фінансовий успіх у грудні 2023 року
Freepik

Для цих знаків зодіаку грудень 2023 року буде фінансово вдалим.

Поділитися:

Гороскоп від Анжели Перл для всіх знаків зодіаку на грудень 2023 прогнозує фінансовий успіх трьом знакам зодіаку. Кому пощастить у грошах?

Лев

Ще на початку місяця Леви можуть відчути ріст доходів, адже 6 грудня Нептун завершує ретроградний рух у 8 будинку гороскопа. Протягом місяця доля даруватиме вам можливості для покращення фінансового стану. 31 грудня Юпітер пройде у 10 будинку, що прогнозує підвищення на роботі та зміну соціального статусу, а це своєю чергою призведе до збільшення доходів.

Терези

5 грудня Венера увійде у 2 будинок гороскопа, а отже на вам чекають прибутки, зміни в роботі та нові інвестиції. Наприкінці місяця, 31 грудня, Юпітер прямує до 8 будинку гороскопа, що також символізує прихід грошей з минулого та поліпшення фінансового стану.

Скорпіон

Для Скорпіона грудень стане фінансово сприятливим місяцем. 12 грудня Новий місяць — у 2 будинку грошей. Можливо, ви отримаєте вигідну пропозицію по роботі або додаткові можливості для поліпшення фінансових справ. Венера 30 грудня також пройде у 2 будинку грошей. На вас чекає додатковий прибуток чи підвищення заробітної плати.

Працювати 3 дні на тиждень: яким буде майбутнє зі штучним інтелектом? Дивіться у "Сніданку з 1+1", що виходить у будні з 06:30 до 09:30 на телеканалі "1+1 Україна" та на YouTube.

Новини по темі