Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

5 українських фільмів для перегляду по ТВ

Пориньте у домашній затишок.

Не дивлячись на те, що Інтернет все впевненіше й впевненіше розширює свої «сфери впливу», прихильники класики не поспішають здаватися і відмовлятися від регулярного перегляду фільмів та шоу на блакитних екранах. Телевізори, як і раніше, користуються вражаючим попитом – особливо, якщо врахувати той факт, що їхні можливості останнім часом мало в чому поступаються функціональним можливостям повноцінного комп’ютера.

Звичайно, особливе задоволення приносить перегляд кінофільмів у кінотеатрі, однак є стрічки, які варто переглянути саме по телевізору – наприклад, з чашкою міцного чаю та купою думок, що обов’язково виникають у процесі перегляду.

Придбати сучасний стильний, функціональний та якісний телевізор можна за посиланням. Які фільми стануть найкращою «їжею для розуму», котру варто поглинати в затишній домашній атмосфері?

5 українських фільмів для перегляду по ТВ:

1. Плем’я. Фільм, який варто побачити кожному. Складний з моральної точки зору, але дуже цікавий, незвичайний і повчальний. Життя «по іншу сторону барикади», історія про глухонімих підлітків, що відзнята максимально реалістично, без використання традиційних засобів мови, а також субтитрів чи дубляжу. Жодного слова і ціла купа емоцій.

2. Поводир. Розповідь про сліпого музиканта, хлопчика-іноземця та тривожні події перед Голодомором. Український рекордсмен за кількістю переглядів. Фільм, популярність якого не згасла навіть через кілька років після прем’єри. Зворушливий сюжет, якісна картинка, захопливі діалоги – комбінація цих «інгредієнтів» робить кінострічку вартою уваги мільйонів глядачів.

3. Тіні незабутих предків. Фантастичний фільм про чари мольфарів, вражаючі події та небезпечні повороти долі. Тримає в напрузі до останньої миті, запам’ятовується надовго, оскільки викликає шквал непідробних емоцій. Гра на виживання у карпатському лісі – сюжет, однозначно вартий уваги.

4. Червоний. «Свіжий» історичний бойовик про протистояння точок зору, жахи післявоєнних років, незламність сили духу та організацію першого повстання у таборі ГУЛАГ. Чи вийде Червоний переможцем? Щоб дізнатися це, варто переглянути кінострічку.

5. Штольня. Перший трилер українською мовою. Тримає у напрузі півтори години під час перегляду і ще кілька – «постфактум». Приваблює динамічним сюжетом, цікавою ідеєю і якісною режисерською роботою. Розповідає про студентів-археологів, які стали жертвою чи то випадку, чи то чийогось підлого наміру. То хто ж заманив студентів до штольні? Відповідь шукайте в останніх кадрах.

Звісно, це не повний перелік фільмів, які варто при нагоді переглянути по телевізору, адже кожен бажаючий може доповнити його саме тією стрічкою, яка найчіткіше закарбувалася у підсвідомості.

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.