"Квартал 95" передбачив курс долара у новорічному випуску
!["Квартал 95" передбачив курс долара у новорічному випуску "Квартал 95" передбачив курс долара у новорічному випуску](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Звернення Петра Порошенко до народу у виконанні Володимира Зеленського виявилося занадто реалістичним.
Звернення Петра Порошенко до народу у виконанні Володимира Зеленського виявилося занадто реалістичним:
"Так, долар вже по 16! Але, дорогі українці, наступного року, коли ми стабілізуємо економіку і долар буде по 35, ми будемо згадувати цей час, як прекрасний та дивовижний!"
У кожному жарті, як відомо, є доля жарту. Це українці відчули вже на цьому тижні, спостерігаючи за тим, як змінюються цифри на табло в українських обмінниках.
Новий проект від студії "Квартал 95" ви побачите вже цієї суботи на "1+1". На "Лізі сміху" зустрінеться 17 команд з різних регіонів. За їхніми жартами навіть можна складати гумористичну карту країни. Гумор хлопців зі Львова та Запоріжжя відрізняється, але смішно виходить у всіх. Не пропустіть!