Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Як голлівудські зірки відсвяткували Різдво (фотозвіт)

сінді кроуфорд
Селебріті зафіксували найяскравіші різдвяні моменти.

Вчора, 25 грудня, святкували католицьке Різдво. У цей святковий день зірки Голлівуду поділилися особистими фото на своїх сторінках в соцмережах. Як пройшло різдвяне святкування у світових селебріті - дивіться у нашому фотозвіті. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єва Лонгорія хизується пишним бюстом в розкішному комбінезоні

СІНДІ КРОУФОРД

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

ЄВА ЛОНГОРІЯ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

НІКОЛЬ КІДМАН

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman) on

РІЗ ВІЗЕРСПУН

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

НІК ДЖОНАС І ПРІЯНКА ЧОПРА

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

СЕЛІН ДІОН

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Céline Dion (@celinedion) on

ДЕВІД БЕКХЕМ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

КРІСТІНА АГІЛЕРА

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

КРІШТІАНУ РОНАЛДУ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дженніфер Лопес у неймовірній рожевій сукні зачарувала світлиною з бойфрендом 

2018-12-26
Новини
Новини