Які вихідні дні доведеться відпрацювати українцям

Які вихідні дні доведеться відпрацювати українцям
freepik.com

Уряд прийняв рішення про перенесення робочих днів у 2018-ому.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Український уряд вирішив перенести деякі робочі дні, аби відзначати свята було зручніше. Таке повідомлення з’явилось на Урядовому порталі. 

П’ятницю, 29 червня, що після свята Дня конституції, треба буде відпрацювати у суботу, 23 червня. Замість понеділка, 24 грудня, перед Різдвом потрібно буде працювати 22 грудня. Крім того, понеділок, 31 грудня, що перед Новим роком, треба відпрацювати в суботу, 29 грудня.

Такий графік стосується працівників з 5-денним робочий тижнем та двома вихідними – у суботу та неділю –, крім органів Пенсійного фонду, "Укрпошти", Державної казначейської служби та банківських установ.

Раніше українці вже відпрацювали п’ятницю, 9 березня, у суботу, 3 числа місяця, а понеділок, 30 квітня, - у суботу, 5 травня. У розпорядженні також зазначається, що перенесення робочих днів не зменшує тривалість робочого часу впродовж року. 

Нагадуємо, що 21 листопада минулого року вперше відзначали День Десантно-штурмових військ ЗСУ. Раніше його святкували 2 серпня. Також з 2014 року запроваджено свято Дня захисника України, який святкують 14 жовтня. 
 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю