Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Актор "Величного століття" став зіркою нової версії серіалу "Корольок – пташка співоча"

1+1
Скоро на "1+1" стартує новий турецький серіал

Уже зовсім скоро на "1+1" стартує нова версія популярного турецького серіалу "Корольок – пташка співоча". Його автори вирішили відтворити "добре забуте старе", запросивши на роль головного героя Кямрана одного з акторів "Величного століття".

Зіграти красеня, який розбив серце Феріде, випало Бураку Озчівіту, який в історії про Роксолану втілював Малкочоглу Балі-бея. Феріде ж грає молода, але дуже перспективна акторка Фахрійе Евджен.

Творці дуже сподіваються, що нові артисти завоюють серця шанувальників, хоч і усвідомлюють, що порівняння із попередньою версією серіалу не уникнути. 

""

 Кенан Калав (Кямран) и Айдан Шенер (Феріде) в серіале 1986 року

Нагадаємо, головна героїня Феріде, яку в дитинстві за її жвавість і любов до витівок прозвали корольком, після смерті батьків навчається у французькому пансіоні в Стамбулі, а канікули проводить в будинку своєї тітки. Там вона зустрічається зі своїм кузеном Кямраном, у якого закохується. Хлопець відповідає дівчині взаємністю і кличе під вінець. Здається, ніщо не може затьмарити щастя прекрасної нареченої. Але за день до весілля вона зустрічає дивну жінку, яка змінює її життя назавжди.

Дивіться серіал "Корольок - пташка співоча" уже зовсім скоро на "1+1".

2014-11-04
Топ новини
Новини
Новини