Актори, які озвучують Роксолану і Сулеймана, показали свої обличчя

Актори, які озвучують Роксолану і Сулеймана, показали свої обличчя

Озвучування 3 сезону серіалу "Величне століття. Роксолана" українською мовою в розпалі.

Поділитися:

Озвучування 3 сезону серіалу "Величне століття. Роксолана" українською мовою в розпалі. Сьогодні канал 1+1 познайомив журналістів з акторами, котрі озвучують головних героїв історичної саги.

Сулейман Пишний в Україні говорить голосом актора Михайла Жоніна. Вони навіть зовні чимость схожі - обоє статні, хіба що Михайло не має бороди. До речі, Жоніна затвердили на роль султана з першого дубля.

Рудоволоса Хюррем з екранів телевізорів говорить голосом тендітної актриси Юлії Перенчук. На озвучування головної героїні було кілька претенденток, проте саме Юлії довірили цю роль - адже її голос зробив Роксолану максимально жіночною.

Взагалі в українській озвучці серіалу "Величне століття. Роксолана" бере участь 35 людей. Як жартують у творчій команді, для телебачення це "нечувана зухвалість". Підготовчий період триває близько місяця, після чого творці "видають на гора" по три українських серії на тиждень.

3 сезон улюбленого серіалу "Величне століття. Роксолана" стартує на 1+1 вже скоро. У ньому буде 20 серій: у Сулеймана з'явиться нова кохана, а у Хюррем - нова суперниця.