UA RU

Алла Мазур нагородила переможця премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського

13 грудня в центрі Києва відбулася церемонія нагородження лауреата Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського 2013.

13 грудня в центрі Києва відбулася церемонія нагородження лауреата Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського 2013. Лауреатом премії цього року стала письменниця Таня Малярчук. Одну з найвпливовіших премій у царині літератури цього року вручали ведуча "ТСН. Тиждень" Алла Мазур разом з Посолом Республіки Польща в Україні Генриком Літвіном. Ведучою церемонії вручення премії була ведуча ТСН Марічка Падалко.

"Ця міжнародна літературна премія ще раз засвідчує, що Україна була і є частиною Європи, спільного культурного простору. Ми цікаві один одному, ми разом вболіваємо за долі наших країн", - сказала Алла Мазур під час відкриття конверту з ім'ям переможця.

Літературна премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського була заснована у 2007 році Польським Інститутом у Києві з метою підтримки молодих українських літераторів. Кожні два роки премія присуджується українському письменникові віком до 40 років. За аналогією з Нобелівською — не за конкретний літературний твір, а за послідовну реалізацію творчого шляху, інноваційність форми, ламання стереотипів та універсальність послання.

На врученні були присутні попередні лауреати Премії Наталка Сняданко й Тарас Прохасько, представники літературного середовища України, серед них письменники Юрій Андрухович, Катерина Бабкіна, Галина Крук, Олег Коцарев, Олег Лишега та інші.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю