Анатолій Анатоліч підтримав Іллю Квашу на відкритому Кубку України зі стрибків у воду
![Анатолій Анатоліч підтримав Іллю Квашу на відкритому Кубку України зі стрибків у воду Анатолій Анатоліч підтримав Іллю Квашу на відкритому Кубку України зі стрибків у воду](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Тренер шоу "Вишка" посів на турнірі перше місце
Із 11 по 13 квітня у Києві тривав відкритий Кубок України зі стрибків у воду. Традиційно у цьому турнірі взяли участь найкращі спортсмени. Зокрема за звання переможця боровся олімпійський призер зі стрибків у воду, тренер шоу "Вишка" на "1+1" Ілля Кваша. В один із днів підтримати свого екс-тренера по цьому проекту прийшов Анатолій Анатоліч. Ведучий "Сніданку з 1+1" не приховує радості від того, що Ілля вкотре посів перше місце.
"Стрибки у воду – видовищний вид спорту. Я з великим задоволенням відвідав Кубоу. Звісно ж, я хотів підтримати свого товариша, нашого олімпійця Іллю Квашу. Він не підвів і знову взяв золото, з чим його і вітаю", - поділився враженнями Анатоліч.
Немає сумнівів, що інші учасники шоу "Вишка" теж тішаться успіхам колишнього наставника й бажають йому нових спортивних звершень.