Анатолій Анатоліч втік від холоду в Крим
![Анатолій Анатоліч втік від холоду в Крим Анатолій Анатоліч втік від холоду в Крим](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведучий "Сніданку з 1+1" відлетів у теплі краї.
Ведучий "Сніданку з 1+1" Анатолій Анатоліч знайшов, де сховатися від київського холоду. Прихопивши дружину і доньку Алісу, він відправився в Крим, в Ялту.
Подорож родина влаштувала спонтанно.
"Не хочемо відпускати літо, тому полетіли подалі від морозної погоди і влаштували собі маленький відпочинок на кілька днів", - повідомляє з теплих країв ведучий 1+1.
Доки інші кияни потерпають від холоду, винахідливий Анатолій Анатоліч купається в морі і басейні. А ще бігає - аж до Ластівчиного гнізда.
Під час пробіжок ведучого "Сніданку з 1+1" зупиняють туристи і просять сфотографуватися. Анатоліч запевняє, що не відмовляє нікому.
Тим часом журналісти припускають, що Анатолій Анатоліч полетів на море не тільки через погоду. Навіщо насправді ведучий "Сніданку з 1+1" постійно тренується та чому не оминає жодної нагоди, аби поплавати, дізнаємося вже скоро.