Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Анатолій Анатоліч та Тім Бьортон відкрили очі українцям на життя Маргарет Кін

1+1
Відсьогодні почути, як Крістоф Вальц та Емі Адамс говорять українською, може кожен.

Відсьогодні почути, як Крістоф Вальц та Емі Адамс говорять українською, може кожен. Учора в кінотеатрі "Україна" відбулася презентація довгоочікуваної картини Тіма Бьортона "Великі очі".

У центрі сюжету історія, заснована на реальних подіях. Дивовижні картини Маргарет Кін мали шалений попит у середині минуло століття. Однак автором її полотен усі вважали її чоловіка.

Коли Тім Бьортон був малий, ці картини були всюди. Навіть у кафе біля його дому. Здогом він дізнався про непросте життя Маргарет. Режисер вирішив зустрітися з художницею, яка надихнула його зняти фільм.

Головні ролі у фільмі виконали Емі Адамс та Кристоф Вальц. Українською мовою героїв озвучили не тільки професійні актори, але й художники та скульптори: Олег Пінчук, Ілля Ісупов, Юлія Майстренко та Маріам Найєм. Учасники, які зазвичай мають справу з безголосими речами, про роботу над проектом розповідають із захопленням. Маріам навіть зізналася, що це було її мрією: "Я з дитинства хотіла озвучити один з мультфільмів саме Тіма Бьортона. Сподіваюся, що в мене ще буде така можливість!"

Голосом одного з найвідоміших голлівудських акторів Крістофа Вальца в Україні став ведучий "Сніданку 1+1" Анатолій Яцечко. Підримати колегу на презентацію фільму прийшли директор каналу "ТЕТ" Ірина Федорцова та ведучий програми "Підпільна імперія" Андрій Алферов. Організатори заходу сподіваються, що започаткували нову традицію в українському дубляжі, коли стрічку про мистецтво озвучують справжні митці.
"Я наче пробіг 10-15 км. Це ж оскароносний Крістоф Вальц. Він – один із найкращих в Голівуді, і роль дуже непроста", - ділиться враженнями Анатолій Анатоліч.

2015-01-16
Новини
Новини