Андрій Хливнюк розповів, як пісня Злива стала саундтреком до "Зими, що нас змінила"

Андрій Хливнюк розповів, як пісня Злива стала саундтреком до "Зими, що нас змінила"

Музикант поділився історією того, як прониклива композиція стала саундтреком проекту про Революцію гідності від "1+1" та творчого об'єднання "Вавилон'13"

Поділитися:

Лідер українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк не розраховував, що пісня "Злива", яку він виконав разом із Джамалою та Шуровим, буде нагороджена, як найкраща, йдеться у "Світському житті".

Музикант поділився історією того, як прониклива композиція стала саундтреком проекту про Революцію гідності від "1+1" та творчого об'єднання "Вавилон'13".

"Один із моїх друзів, який, швидше за все, зараз перебуває в окопі, працював над проектом "Зима, що нас змінила". Я дізнався про цей проект , зателефонував на "1+1" і запропонував їм пісню. Вони її не чули, але погодилися. Ця пісня не писалася для нагород. Це просто дуже приємно і це – визнання, якого, мені здається і Джамала, і Дмитро Шуров – варті", - наголосив співак.

Джамала, Андрій Хливнюк, Дмитро Шуров - Злива - дивись онлайн</em></p> <p><span>На запитання Катерини Осадчої про його ставлення до нагород Хливнюк скромно зауважив, що йому  

Андрій також розповів, що на власних концертах часто "дарує" глядачам власні головні убори.

"Багато дуже картузів полетіли в зал. Якщо концерт крутий, хтось отримує трофей", - підсумував музикант.

Новини по темі