Анна Ходоровська познайомилася з українською учасницею "Дитяче Євробачення 2013"

Анна Ходоровська познайомилася з українською учасницею "Дитяче Євробачення 2013"

27 листопада, співачка Анна Ходорjвська, переможниця талант - шоу "Голос Країни-3" на 1+1, побувала на репетиції "Дитячого Євробачення 2013" у Палаці "Україна"

Поділитися:

27 листопада, співачка Анна Ходоровська, переможниця талант - шоу "Голос Країни-3" на 1+1, побувала на репетиції "Дитячого Євробачення 2013" у Палаці "Україна" і заспівала на сцені Євроклубу.

Євроклуб - територія для знайомства, відпочинку та розваг учасників Євробачення з 12 країн світу: Швеція, Грузія, Нідерланди, Росія, Мальта, Вірменія та інші.

Виступ Анни став фінальним акордом "Вечора неймовірних можливостей" - під таким гаслом пройшла зустріч учасників музичного Евросвята. На одну сцену з Анною також виходили фокусники, ілюзіоністи, акробати та циркачі. Анна заспівала всесвітньо відомий хіт "Пам'яті Карузо". До початку Євроклубу Ганні вдалося побувати на самій репетиції фіналу Дитячого Євробачення, який відбудеться в суботу 30 листопада. Анна там відразу познайомилася з 12 - річною киянкою Софією Тарасової - юною співачкою, яка представить Україну на цьому конкурсі. До речі, Софія була учасницею вокального талант-шоу "Голос. Діти" в команді Тіни Кароль на 1+1, і дівчатам було про що поговорити.

Софія розповіла Анні про свої плани на перемогу. "Право представляти Україну на Євробаченні мені дісталося непросто. І це велика честь. Мрію про перемогу, хоча б потрапити до трійки кращих у фіналі. Я вийду на сцену з композицією "We are one". Для мене цю пісню підготував чудовий композитор Михайло Некрасов, який працював з Русланою, Тіною Кароль та Златою Огневич, - успішними учасницями дорослого Євробачення".

"Виступати на події такого рівня - велика честь для мене. Мені дуже сподобалася Софія - вона неймовірно талановита дитина з сильним голосом і велика розумниця в свої 12 років. Я обов'язково прийду підтримати її 30 листопада - я впевнена, що вона гідно представить музичну Україну Європі. Рада, що змогла побачити генеральну репетицію фіналу конкурсу - приємно усвідомлювати свою співпричетність до цієї грандіозної події", - ділиться Анна Ходоровська.

Виступ на сцені "Євроклубу" для всіх делегацій і журналістів з 12 країн, які прибули до Києва для фіналу "Дитячого Євробачення-2013" - це, можна сказати, початок європейського музичного шляху Анни. Адже найближчим часом співачка збирається подавати заявку на участь у відбірковому турі пісенного конкурсу "Євробачення - 2014", який буде в Данії. В даний час продовжується робота над новим хітом Анни для участі у відбірковому турі. Співачка співпрацює з відомим композитором Русланом Квінтою, який створив музику для Софії Ротару, Ані Лорак, Міки Ньютон, Наталії Могилевської та інших виконавців.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю