Анна Ходоровська зробила подарунок українським бізнес-леді
![Анна Ходоровська зробила подарунок українським бізнес-леді Анна Ходоровська зробила подарунок українським бізнес-леді](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Переможниця "Голосу країни 3" Анна Ходоровська стала спеціальною гостею на нагородженні найкращих бізнес-леді України.
Її виступ зірвав шквал оплесків і став справжнім сюрпризом для переможниць.
Бізнес-леді року стала
Найскладніше, коли починаєш - це страх, що нічого не вийде. Я впоралася з ним завдяки підтримці сім'ї та завдяки тому, що дійсно люблю свою справу. Моя порада для початківців - вкладайте душу в власний бізнес, і тоді у вас з'являться і гроші, і повага", - поділилась секретом успіху найкраща бізнес-леді.
проводять