Антоніо Бандернас опинився у компанії ведучих "Сніданку з 1+1"
![Антоніо Бандернас опинився у компанії ведучих "Сніданку з 1+1" Антоніо Бандернас опинився у компанії ведучих "Сніданку з 1+1"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Минулої п'ятниці відбулася українська прем'єра повнометражного фільму про пригоди Губки Боба.
Минулої п'ятниці відбулася українська прем'єра повнометражного фільму про пригоди Губки Боба.
На прихильників жовтого героя у квадратних штанях чекав сюрприз: герої з великих екранів звернулися до них знайомими голосами телеведучих ранкової програми "Сніданок з 1+1"!
Кумедні чайки, голоси яким віддали Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Марина Леончук та Анатолій Анатоліч, супроводжували головного поганця, піратського капітана Масну Бороду, якого грає Антоніо Бандерас.
Досвідчена у дубляжі Людмила Бабір давала поради своїм коллегам:
"Як актриса, я вже давно працюю в сфері дубляжу. Тому мої колеги, звичайно, дуже часто запитували мене, як краще, я для них була наче тренером, тож підготувала "команду чайок" до роботи"
Нагадаємо, що голосом Анатолія Анатоліча вже розмовляє оскароносний Крістофер Вальц, Руслан Сенічкін озвучував Лосяшу у "Смішариках", а от для Марини Леончукце був дебют: