Частка "Грошей" склала 17,8%
![Частка "Грошей" склала 17,8% Частка "Грошей" склала 17,8%](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Другий епізод програми журналістських розслідувань "Гроші" зібрав частку перегляду 17,8% за аудиторією 18-54, вся Україна, та 16,3% - у містах з населенням більше 50 тисяч.
Другий епізод програми журналістських розслідувань "Гроші" зібрав частку перегляду 17,8% за аудиторією 18-54, вся Україна, та 16,3% - у містах з населенням більше 50 тисяч.
Програму вели журналісти "Грошей". У цьому епізоді розслідувалися питання приватизації сільської дороги у Київській області, недоторканості маєтків можновладців у Царському селі та Кончі-Заспі та інше.
Програма "Гроші" виходить щовівторка о 22:30 на каналі "1+1".