Як приймуть маму фотографа з Київщини у херсонській сім'ї?
![Як приймуть маму фотографа з Київщини у херсонській сім'ї? Як приймуть маму фотографа з Київщини у херсонській сім'ї?](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
9 травня глядачі побачать, як дві українські мами спробують пожити життям одна одної.
9 травня глядачі побачать, як дві українські мами спробують пожити життям одна одної.
Сім'я підприємців з села Погреби Київської області - мама Ірина, тато Роман і двоє дітей. Ірина - домогосподарка з персональною фотостудією. Родина живе у величезному будинку, де у кожного окрема спальна кімната. А в славному місті Херсон живе інша сім'я, де без мами - як без рук. Вона і голова, і шия, і фельдмаршал. Наталя - майстер-стиліст у власній перукарні, тато Геннадій – суднобудівник, і єдиний син Антон - професійний баскетболіст. Хто буде бити склянки в херсонській сім'ї та чому сваритимуться мами на спільній зустрічі, дізнаємось уже у четвер.
Дивіться 9 травня в новому випуску програми "Міняю жінку" на 1+1.