"Чотири весілля" - найкраще в ефірі!
!["Чотири весілля" - найкраще в ефірі! "Чотири весілля" - найкраще в ефірі!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Найяскравіші моменти шоу, найпалкіші образи, поздоровлення та все те, що залишилося за кадром! Останній випуск!
"Чотири весілля" - найкраще в ефірі! Цього вечора зустрінуться найяскравіші учасниці другого сезону. До дівчат навідається в гості один відомий персонаж. Вони обговорять найяскравіші моменти шоу, згадають найпалкіші образи і поздоровлення, обговорять все те, що залишилося за кадром. Хтось із учасниць поїде додому не з порожніми руками! І взагалі, чи є життя після шоу "Чотири весілля"? Дізнаємося вже сьогодні о 20:15 на "1+1"!