ДАВАЙ, до ПОБАЧЕННЯ ;). Прем'єра сьогодні!
![ДАВАЙ, до ПОБАЧЕННЯ ;). Прем'єра сьогодні! ДАВАЙ, до ПОБАЧЕННЯ ;). Прем'єра сьогодні!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Адаптація популярного ігрового формату Take Me Оut компанії FremantleMedia. Це шоу знайомств, в якому все відбувається легко, весело, а іноді, навіть, провокаційно.
Адаптація популярного ігрового формату Take Me Оut компанії FremantleMedia. Це шоу знайомств, в якому все відбувається легко, весело, а іноді, навіть, провокаційно. У грі беруть участь 30 незаміжніх дівчат і 1 неодружений хлопець. Перше слово - за дамами. Поки ведучий шоу Андрій Доманський спілкується з героєм і задає йому гострі запитання, дівчата оцінюють, чи підходить їм цей хлопець? Ті, хто вирішив, що "ні", натискають на своїй стійці червону кнопку і виходять із гри. Інші продовжують грати. Остаточний вибір - за героєм. Дівчатам, які залишилися в грі, він задає одне найважливіше для себе питання. Від відповідей дівчат залежить, кого з них обере для побачення герой.