Давай, до побачення;) Такого ще не було!
![Давай, до побачення;) Такого ще не було! Давай, до побачення;) Такого ще не було!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Учасниці шоу впевнені: справжніх чоловіків так мало. Хлопці, в свою чергу, не сумніваються - їм є що запропонувати вимогливим дівчатам. А ось Андрій Доманський впевнений: дівчата просто не знають, що вони хочуть.
Учасниці шоу впевнені: справжніх чоловіків так мало. Хлопці, в свою чергу, не сумніваються - їм є що запропонувати вимогливим дівчатам. А ось Андрій Доманський впевнений: дівчата просто не знають, що вони хочуть.
У будь-якому разі четвірка хлопців чекає свого вироку: керівник проектів у веб-студії Сергій, персональний тренер по фітнесу Олег, музикант Євген та студент Максим. Як ви вважаєте, чи знайдуть вони собі пару? Дізнаємося у четвер о 21:50 на "1+1".