"Давай одружимося" з Оксаною Байрак стартує 6 лютого
!["Давай одружимося" з Оксаною Байрак стартує 6 лютого "Давай одружимося" з Оксаною Байрак стартує 6 лютого](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
6 лютого на каналі 1+1 стартує романтичне шоу "Давай одружимося" з Оксаною Байрак. Програма виходитиме у будні о 16.00.
6 лютого на каналі 1+1 стартує романтичне шоу "Давай одружимося" з Оксаною Байрак. Програма виходитиме у будні о 16.00.
За два роки існування програми "Давай одружимося" Оксана Байрак допомогла створенню 10 люблячих сімей. Нагадаємо, в кожному випуску до провідної приходить дівчина чи молода людина, які шукають свою другу половину. Для учасника команда проекту вибирає трьох претендентів - над вибором працюють професійні психологи та редактори, тому потенційні кандидати відразу багато в чому підходять один одному. В ефірі молоді люди знайомляться, герой приймає рішення - з ким із трьох претендентів або претендентів продовжити спілкуватися.
Оксані Байрак допомагає професійний астролог Наталя Гайдай і досвідчена сваха Анна Свиридова. Завдання цієї команди - поставити героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в любові, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову. У першій програмі 2012 року на пошуки долі відправиться 29-річний інженер з Конотопа.