"Давай одружимося" з Оксаною Байрак в наступному році буде виходити на каналі 1+1
!["Давай одружимося" з Оксаною Байрак в наступному році буде виходити на каналі 1+1 "Давай одружимося" з Оксаною Байрак в наступному році буде виходити на каналі 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Романтичне шоу "Давай одружимося" в 2012 році буде виходити на телеканалі 1+1. Програму виробляє компанія Film.ua, ведучою популярного шоу буде Оксана Байрак.
Романтичне шоу "Давай одружимося" в 2012 році буде виходити на телеканалі 1+1. Програму виробляє компанія Film.ua, ведучою популярного шоу буде Оксана Байрак.
За два роки існування програми "Давай одружимося" Оксана Байрак допомогла створення 10 сімей, у яких уже з'явилися діти. Нагадаємо, в кожному випуску до ведучої приходить дівчина чи юнак, які шукають свою другу половину. Для учасника команда проекту вибирає трьох претендентів - над вибором працюють професійні психологи та редактора, тому потенційні кандидати відразу багато в чому підходять один одному. В ефірі молоді люди знайомляться, герой приймає рішення - з ким із трьох претендентів або претендентів продовжити спілкуватися.
Оксані Байрак допомагає професійний астролог Наталя Гайдай і досвідчена сваха Анна Свиридова. Завдання цієї команди - задати героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в коханні, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову.
Щоб взяти участь у кастингу на участь у шоу "Давай одружимося", можна зателефонувати за номером: +38044-5360636, написати за адресою: 02225, Київ-225, а / я "Давай одружимося", або заповнити анкету на сайті Svadba.1plus1.ua