Дивіться на 1+1 усі частини найвеселішої різдвяної комедії "Сам удома"

Дивіться на 1+1 усі частини найвеселішої різдвяної комедії "Сам удома"

У понеділок 6 січня на каналі 1+1 маленький хлопчик розпочне безжальну партизанську війну проти бандидів, які наважаться напасти на його будинок.

Поділитися:

Дивіться на 1+1 усі частини найкращої різдвяної комедії "Сам удома". Починаючи з понеділка, 6 січня, усією родиною стежте за пригодами маленького хлопчика, котрий знає, як дати відсіч настирливим бандитам. Початок - о 20:10.

У понеділок 6 січня в ефірі 1+1 - перша частина легендарної комедії. Батьки випадково забули маленького Кевіна вдома на Різдво. Спочатку йому це навіть подобалося. Але згодом виявиться, що його великий будинок пригледіли собі двійко бандитів, в якості святкової здобичі. Тож Кевін розпочне справжню партизанську війну.

У вівторок 7 січня в ефірі "Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку". Події перенесуть нас, вже не у дім Кевіна, а у самісінький Нью-Йорк. Головному герою доведеться бути одному у великому місті, зате з купою грошей і кредитних карток батьків у кишені. На хлопчика чекають нові випробування та пригоди, адже з'являються все ті ж бандити Марв і Гаррі, які втекли з в'язниці.

Герой третьої частини – маленький Алекс. Отримавши від сусідки в якості винагороди за прибирання снігу іграшку - дитячу машинку - Алекс потрапляє в неприємності. Виявилося, що за іграшкою полюють невгамовні грабіжники! Чи зможе восьмирічна дитина викрити злочинців? Дізнаємось у середу, 8 січня!

Четверту частину дивіться у четвер, 9 січня. Кевін вирішить зустріти Різдво з батьком і його новою коханою, яка живе в шикарному будинку. Напередодні Різдва господарі маєтку змушені виїхати, і Кевін залишиться один у своїх розкішних апартаментах з суперсучасною технікою і приголомшливими іграшками. Але хлопчик не очікував, що на порозі будинку з'являться грабіжники, які спробують вкрасти цінності сім'ї.

Приємного вам перегляду! Та веселих новорічних свят з телеканалом 1+1!