Дивіться новий сезон "Міняю жінку" на 1+1
![Дивіться новий сезон "Міняю жінку" на 1+1 Дивіться новий сезон "Міняю жінку" на 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
Улюблене сімейне шоу країни "Міняю жінку" – повертається. У селі Мишковичі на Тернопільщині живе набожна сім'я: мама Соломія, батько Ігор та троє дітей
Улюблене сімейне шоу країни "Міняю жінку" – повертається. У селі Мишковичі на Тернопільщині живе набожна сім'я: мама Соломія, батько Ігор та троє дітей. А у селі Форос, що в Криму, серед гірського лісу живе родина з абсолютно іншими цінностями. Без благ цивілізацій та соціальних обов'язків насолоджуються життям пара молодих відлюдників – Сергій та Аліса. Чи погодиться мама з Тернопільщини купатися з новим татом Сергієм голяка? Як відреагує нова мама з гір на пропозицію тернопільського тата перевірити її у лікарні на інфекційність? Зможемо дізнатись вже у вівторок.
Нові випуски програми "Міняю жінку" дивіться щовівторка на 1+1.