Дмитро Комаров прийшов на кінопрем'єру з таємничою незнайомкою
![Дмитро Комаров прийшов на кінопрем'єру з таємничою незнайомкою Дмитро Комаров прийшов на кінопрем'єру з таємничою незнайомкою](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Зазвичай Дмитро уникає світських заходів. Тому його фото із зіркової прем'єри розбурхало уяву прихильників
Медійний мандрівник Дмитро Комаров, котрий має власне тревел-шоу "Світ навиворіт" на каналі "1+1", був несподівано помічений на світському кінопоказі. Він прийшов на українську прем'єру фільму "Принцеса Монако" у київському кінотеатрі "Оскар".
Зазвичай Дмитро уникає світських заходів. Тому його фото із зіркової прем'єри розбурхало уяву прихильників. В соцмережах фанати обговорюють, з ким Комаров прийшов на "дівчачий" фільм і чому таємнича незнайомка так майстерно уникала фотокамер.
Примітно, що Дмитро позував фотографам один. А журналістам відповідав, що вийти з "підпілля" його змусила виключно цікавість...
Нагадаємо, "Принцеса Монако" - фільм про особливу долю легендарної актриси Грейс Келлі, котрий став відкриттям нинішнього Каннського кінофестивалю. Головну героїню зіграла Ніколь Кідман, а українською мовою її озвучила Ольга Фреймут.