Донька Насті Приходько називає її нового чоловіка татом - "ТСН. Особливе"

Донька Насті Приходько називає її нового чоловіка татом  - "ТСН. Особливе"

Цей Новий рік у співачки Анастасії Приходько стане насправді родинним святом – зустріне його з донькою та новим чоловіком, повідомляє "ТСН. Особливе".

Поділитися:

Цей Новий рік у співачки Анастасії Приходько стане насправді родинним святом – зустріне його з донькою та новим чоловіком, повідомляє "ТСН. Особливе".

Про дитину співачка ладна говорити багато, а от про свого другого чоловіка - ані слова. Його ім'я видала Нана – вона називає нового коханого мами "папа Саня".

Татом, каже Приходько, її другого чоловіка донька почала називати майже одразу після знайомства.

"Це її вибір, вона хоче, вона так називає. Я бачу, що у них складаються дуже хороші і теплі стосунки, для мене це дуже важливо", - зізнається співачка.

Зі своїм біологічним татом - Нуріком Кухілавою, каже Приходько, ані вона, ані її Нана вже давно не спілкуються. Причому, Нурік сам не виявляє бажання спілкуватись з дитиною.

Анастасія Приходько зізнається, що цього року вперше відчула себе по-справжньому щасливою.

"Це так класно, я не хочу навіть працювати на Новий рік, хочу просто насолодитися сімейним життям, жіночим щастям. Мандаринки, бенгальські вогні. Ми будемо сім'єю. А потім поїдемо вітати всіх. Ми так вирішили", - каже Приходько.

Нагадаэмо, "ТСН. Особливе" онлайн дивіться на сайті 1+1 у розділі "Відео".

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю