Дорофєєва та Позитив розповіли про ревнощі всередині "Время и Стекло"

Дорофєєва та Позитив розповіли про ревнощі всередині "Время и Стекло"

Зірки розповіли Каті Осадчій, як поєднують роботу у декількох проектах одночасно.

Поділитися:

Солісти найкращого поп-гурту року за версією премії YUNA Надя Дорофєєва та Позитив насправді ревнують один одного. Зірки розповіли Каті Осадчій, як поєднують роботу у декількох проектах одночасно.

"Всередині колективу я, дійсно, страшно ревную Позитива до гурту Mozgi. По-перше, Льоша зникає постійно на студії і робить саме музику для Mozgi. Я ревную, мені це не подобається. Я кажу: "Льошо, нам потрібно робити нові пісні!" Він періодично намагається виправдовуватися. Потім я йду у проект Маленькі гіганти, і вже він починає ревнувати. Тому ми один одного трохи нервуємо періодично", - зазначила Надя.

Крім того, Позитив "набив" собі Mozgi, а потім мама Дорофєєвої зробила напис на тілі на честь Время и Стекло.

"Це потрібно знати мою маму. Всі, хто її зустрічають, закохуються в неї раз і назавжди. Справа в тому, що це – вже її друге татуювання. Її перше – це був мій подарунок на 8-ме березня, коли вона приїхала до мене в Київ. Я жартома запропонувала: "Мамо, а поїхали наб'ємо тобі татуху?" Вона сказала: "Поїхали". І ми їй набили, як у мене на зап'ясті, букви "М" та "Н" - Максим та Надя, імена її дітей. А потім вона зробила мені сюрприз і набила собі "Имя любимое мое", в результаті вийшло "Имя любимое мое – Максим та Надя",  - зі зворушенням в голосі розповіла співачка.

Оскільки зіркова колега Позитива засмутилася через його Mozgi, набиті на коліні, Олексій пообіцяв Наді зробити татуювання із назвою гурту "Время и Стекло" вже на іншій нозі.