Друга серія "І прийде кохання" вже через 3 години!
![Друга серія "І прийде кохання" вже через 3 години! Друга серія "І прийде кохання" вже через 3 години!](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
Героїні романтичного серіалу "І прийде кохання" продовжують пошуки істини. Євгенія Власова, Олена Шоптенко, Лідія Таран, Олена Дуніна і Яна Клочкова знову йдуть на побачення, щоб спробувати розібратися в психології стосунків чоловіка
Героїні романтичного серіалу "І прийде кохання" продовжують пошуки істини. Євгенія Власова, Олена Шоптенко, Лідія Таран, Олена Дуніна і Яна Клочкова знову йдуть на побачення, щоб спробувати розібратися в психології стосунків чоловіка і жінки.
Не дивлячись на деякі протиріччя в поглядах, Олена дасть другий шанс стоматолога Володимиру, а Олена - художнику Ігорю. Лідія із задоволенням зустрінеться з молодим аспірантом Льошею, а Яні доведеться дізнатися краще репера Олексія. Єдина, хто піде на зустріч з новим чоловіком, це Женя.
Закритий басейн з пелюстками троянд, уроки іноземної, розмови про секс, інопланетян і тантрические вправи - це далеко не все, що чекає героїнь на побаченнях.
Чи знайдуть вони спільну мову з чоловіками? Дивіться сьогодні о 21.15 на "1+1".