Facebook офіційно "зацінив" сторінку каналу 1+1
![Facebook офіційно "зацінив" сторінку каналу 1+1 Facebook офіційно "зацінив" сторінку каналу 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Сторінка каналу 1+1 у Facebook серед найперших в Україні пройшла офіційну верифікацію.
Сторінка каналу 1+1 у Facebook серед найперших в Україні пройшла офіційну верифікацію.
Відповідна позначка - біла "пташечка" у синьому колі - тепер є поруч з назвою сторінки 1+1. Таку позначку отримують лише найпопулярніші сторінки у соцмережі.
Facebook розпочав верифікацію у травні 2013 року.
"Перевірені сторінки належать невеликій групі видних громадських діячів (знаменитостей, журналістів, урядовці, популярні бренди і підприємства) з великими аудиторіями", - повідомляє Facebook.
Нині офіційна сторінка 1+1 у Facebook має близько 90 000 відданих шанувальників. Тут оперативно з'являються найсвіжіші новини каналу, яскраві фото з-за лаштунків проектів 1+1, а також посилання на відео повних випусків ваших улюблених програм.