Фінал "Пекельної кухні" переглянуло 22,8% глядачів
![Фінал "Пекельної кухні" переглянуло 22,8% глядачів Фінал "Пекельної кухні" переглянуло 22,8% глядачів](https://images.1plus1.ua/uploads/000/000/002/6a64492f5f38ac64a9ad699897e2a2c0_width_655.png)
Вчора, 20 липня, відбувся фінал кулінарного шоу "Пекельна кухня", частка перегляду якого сягнула 22,8% серед глядачів віком 18-54, вся Україні, а по містам 50 тис.+ відповідно 18,8%.
Вчора, 20 липня, відбувся фінал кулінарного шоу "Пекельна кухня", частка перегляду якого сягнула 22,8% серед глядачів віком 18-54, вся Україні, а по містам 50 тис.+ відповідно 18,8%.
До останнього етапу змагання вийшли Юрій Кондратюк та Ольга Мостовенко. Перед ним стояло останнє відповідальне завдання - розробити цікаве та смачне меню, а також організувати роботу своїх підлеглих на вищому рівні. Після напруженої боротьби судді віддали перемогу та грошовий приз у розмірі 500 тис. грн Юрію Кондратюку з Луцька.