Фінал реаліті "Мамо, я одружуюсь?": хто переможе в битві за кохання
![Фінал реаліті "Мамо, я одружуюсь?": хто переможе в битві за кохання Фінал реаліті "Мамо, я одружуюсь?": хто переможе в битві за кохання](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
У вівторок, 30 жовтня, глядачі побачать фінальну серію реаліті "Мамо, я одружуюсь?". Чотири холостяки – фотограф Святослав, топ-менеджер Олександр, футболіст Дмитро та кінодистриб'ютор Максим – дізнаються про остато
У вівторок, 30 жовтня, глядачі побачать фінальну серію реаліті "Мамо, я одружуюсь?"
Чотири холостяки – фотограф Святослав, топ-менеджер Олександр, футболіст Дмитро та кінодистриб'ютор Максим – дізнаються про остаточний вибір своїх мам.
Кохана дружина для сина і карапузики-онуки – ось найзаповітніше бажання наших героїнь. Але затяті холостяки не поспішали з одруженням. Тому чотири мами взяли долю синів у власні руки.
На пошук невістки кожна з них витратила чимало сил. "Свекрухи" влаштовували дівчатам безліч випробувань: перевіряли кулінарні таланти, знайомили з родичами… Та найголовніше – спостерігали, чи відкриються до кохання серця синів.
- Хто з дівчат отримає від "свекрухи" запрошення стати членом родини?
- Чи співпаде вибір мам та синів?
Відверті зізнання, сльози розпачу та пристрасні поцілунки – такою буде церемонія остаточного вибору. Дивіться реаліті "Мамо, я одружуюсь?" найближчого вівторка о 22:00 на каналі 1+1.