Фреймут завела сторінку в Instagram і взяла під приціл тренерів "Голосу країни"
![Фреймут завела сторінку в Instagram і взяла під приціл тренерів "Голосу країни" Фреймут завела сторінку в Instagram і взяла під приціл тренерів "Голосу країни"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Ведуча "Голосу країни 4" Ольга Фреймут кілька днів тому вперше зареєструвалася у соцмережі. Усі інші сторінки, які існують в Інтернеті від її імені, є фейковими.
Ведуча "Голосу країни 4" Ольга Фреймут кілька днів тому вперше зареєструвалася у соцмережі. Усі інші сторінки, які існують в Інтернеті від її імені, є фейковими.
Таку заяву Фреймут зробила під час онлайн-конференції з глядачами на сайті 1+1.
Свою першу сторінку ведуча завела в Instagram. Адреса - instagram.com/freimutolia.
"Мене немає в соціальних мережах. Я прошу вас, друзі мої, не вірте соціальним мережам. Мене немає у жодній соцмережі окрім Instagram", - звернулася Ольга до глядачів.
Зареєструватися у соцмережі її попросили друзі. Нова ведуча "Голосу країни" пообіцяла, що на цій сторінці буде викладати фоторепортажі з-за лаштунків шоу.
"В ефірі ви бачите тільки частинку "Голосу країни". Тому я буду у свій Instagram виставляти фото з бекстейджу, - на ходу придумала Фреймут. - Уявляєте: Вакарчук зашнуровує шнурівочки, Ані Лорак п'є чай, а учасники мліють від хвилювання. Це буде дуже цікаво!"