Героїнею другого випуску "Поверніть мені красу" стане дівчина з понівеченим обличчям
![Героїнею другого випуску "Поверніть мені красу" стане дівчина з понівеченим обличчям Героїнею другого випуску "Поверніть мені красу" стане дівчина з понівеченим обличчям](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Завтра о 22:00 в ефірі каналу "1+1" вийде другий випуск проекту про неймовірні перетвореннях жінок "Поверніть мені красу".
Завтра о 22:00 в ефірі каналу "1+1" вийде другий випуск проекту про неймовірні перетвореннях жінок "Поверніть мені красу". Героїнею другого епізоду стане 27-річна Аліна з Полтавської області.
Дівчина 27 років мучиться через спотворене в дитинстві обличчя. За цей час вона перенесла більше двадцяти операцій і вже не сподівалася, що зможе колись почати жити нормальним життям. "Я все життя жила з величезним дефектом на півобличчя і навіть мріяти не наважувалася, що колись зустріну лікаря, який зможе мені допомогти. Проект для мене - найважливіша подія в моєму житті", - ділиться Аліна.
А от чи вдасться "Команді порятунку" проекту, що складається з кращих пластичних хірургів України Дмитра Слоссера і Ростислава Валіхновського, психолога Олени Любченко і дизайнера Андре Тана допомогти дівчині змінити життя і з якими труднощами вони зіткнуться під час своєї роботи, глядачі дізнаються вже завтра у проекті "Поверніть мені красу" о 22:00.