Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

"Голос країни 4" вперше відкриє глядачам справжню Ані Лорак

1+1
Продюсер "Голосу країни" запевняє, що глядачі зовсім не знають, якою Ані Лорак є насправді.

Шоу "Голос країни 4" відкриє Україні нову Ані Лорак. Про це розказав продюсер проекту Олег Боднарчук під час онлайн-конференції на "Комсомольской правде".

"Я відкрив Ані Лорак для себе як абсолютно іншу людину. Я впевнений, що навіть телеглядачі її не знають... Я навіть їй сказав: "Кароліна, тобі треба з цим щось робити, тому що ти зовсім не відповідаєш якомусь персонажу, який транслюють для всіх людей по телевізору", - розказав про спільну роботу з Ані Лорак продюсер.

Боднарчук запевняє: у "Голосі країни" Ані Лорак постане саме такою, якою її знають близькі люди.

"У неї абсолютно унікальне почуття гумору, вона дуже цікава у спілкуванні, вона дуже вдячний співрозмовник, у неї є якісь дуже цікаві думки, - сказав Боднарчук. - Я вважаю, що на "Голосі країни" її впізнають саме з того боку, з якою її знаю я. Дуже хочеться, щоб це відбулося".

Нагадаємо, Ані Лорак є одним із зіркових тренерів четвертого сезону "Голосу країни". Повна назва сезону - "Голос країни. Перезавантаження".

Нині тривають кастинги у найбільших містах України - команда "Голосу країни" вперше в історії проекту вирушила у тур, щоб прослухати максимальну кількість людей і відшукати найкращі голоси країни.

2013-11-27
Новини
Новини