Хор Злати Огневич візьме участь в онлайн-конференції. Постав своє питання!
![Хор Злати Огневич візьме участь в онлайн-конференції. Постав своє питання! Хор Злати Огневич візьме участь в онлайн-конференції. Постав своє питання!](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
14 січня о 12.00 відбудеться онлайн-конференція з фіналістами проекту "Битва хорів", вихованцями Злати Огневич. Організаторами конференції виступила "Комсомольская Правда".
14 січня о 12.00 відбудеться онлайн-конференція з фіналістами проекту "Битва хорів", вихованцями Злати Огневич. Організаторами конференції виступила "Комсомольская Правда".
Донецький хор в складі Коліушко Ольги, Андрєєва Олександра, Харламова Костянтина, Телитченко Дарини і Маджі Христини протягом години відповідатиме на всі ваші запитання. Учасники розкажуть про всі найцікавіші моменти шоу, закулісне життя хорів та їхніх керівників, а також поділяться своїми незабутніми емоціями, і досвідом, отриманими на проекті "Битва хорів".