Євгенія Власова перебуває в реанімації та бореться за життя

Співачка знову опинилася в лікарні.

Поділитися:

Українська співачка Євгенія Власова, яка після важкої операції вісім років тому, пов'язаної з онкологічною хворобою, надовго зникла з великої сцени, знову опинилася в лікарні. За останні 12 днів їй зробили чотири операції. Нині вона перебуває в реанімації.

Про це розповіла мама співачки Галина Поплавська, повідомляє Гордон.

Власова знову опинилася в лікарні через наслідки хірургічного втручання і хіміотерапії.

«Дочка зателефонувала мені минулого тижня, сказала, що сильно болить живіт, їй погано і вона викликала «швидку». Лікар сказав, це небезпечний стан і наполіг, щоб Женя поїхала до лікарні. Її погодилася прийняти клініка Борис. Виявляється, після перенесеної операції у неї утворилися спайки і розвинулася непрохідність кишечника. Одразу впоратися з проблемою лікарі не змогли. За останні 12 днів донька перенесла чотири операції. Її врятував відомий хірург, академік Петро Фомін», – розповіла Поплавська.

Нині лікарі обережні в прогнозах. Щонайменше кілька наступних днів Власова залишатиметься в реанімації. Потім на неї чекає курс реабілітації.

«Женя вже проситься в звичайну палату. Але вона не зовсім розуміє, що з нею відбувалося. Я ж не можу сказати, що вона була між життям і смертю і ще вчора лікарі не давали жодних обіцянок. А зараз вже говорять, що вона зробила крок до одужання», – розповіла мама співачки.

За лікування Євгенії вже заплатила майже 260 тис. грн. Кожен день перебування в клініці коштує 25-30 тис. грн, а кошти у сім'ї закінчилися.

«Спочатку я не хотіла публічно збирати для дочки гроші. Але розумію, що сама це все просто не витягну. Своїх ресурсів у нас не залишилося. Женя рік тому пішла зі сцени, щоб підлікуватися. Ніде не виступала. Вклала заощадження у власну фірму. Але та навіть не встигла почати роботу – Женя потрапила до клініки. Ми не готувалися до такого розвитку подій. Звісно, є кілька друзів, які вже надали допомогу. Але рахунки треба оплачувати щодня. Женю потрібно витягнути з цього стану, щоб вона жила», – сказала Поплавська.

Кошти для допомоги співачці Євгенії Власової можна перерахувати на картку ПриватБанку її мами Поплавської Галини Анатоліївни, номер карти: 4149 4391 0133 0367.

Нагадаємо, що у третрьому ефірі Голосу. Діти Єва Льопа виконала пісню "Не забувай" співачки Євгенії Власової.

Новини по темі