Цієї суботи, 21 червня,  "Океан Ельзи" встановив всеукраїнській рекорд, зібравши 70 тисяч своїх прихильників на стадіоні "Олімпійський".  Фани гурту почали збиратися ще зранку, а Київський метрополітен на годину подовжив свою роботу.

Одну з пісень разом з "Океаном…" перед багатотисячною аудиторією виконав переможець проекту "Голос країни. Перезавантаження" Ігор Грохоцький. Разом зі своїм тренером Святославом Вакарчуком хлопець заспівав пісню "Він чекає на неї".

"Виступ на такому концерті – це грандіозна подія", - зізнався Ігор в інтерв'ю програмі "Сніданок з "1+1" сьогодні вранці.

Коли Ігор був маленьким та ще грав у футбол, звісно,  як і всі хлопці, він мрія вийти на "Олімпійський"... Але не міг навіть уявити собі, за яких обставин це відбудеться! Хлопець зізнався: коли стояв на сцені - думав про батьків.  Адже вони прийшли на концерт, аби підтримати його під час такої грандіозної події.

"Гурт "Океан Ельзи" – це феномен української культури зараз.  Їхня музика об'єднує стільки людей. Дуже приємно, що українську пісню так підтримують. Стільки  глядачів були з прапорами, гімн співали…" - розповідає співак.

Більше про ювілейний концерт "Океану Ельзи" - в нашому сюжеті: