Інспектор Фреймут перевірить Харків та "Укрзалізницю"

Інспектор Фреймут перевірить Харків та "Укрзалізницю"

Дивіться неупереджені інспекції уже сьогодні о 22:30

Поділитися:

Влітку українські ЗМІ сколихнула новина, що "Укрзалізниця" сама запрошує "Інспектора Фреймут" для перевірки потягів "ІнтерСіті+".  Ольга погодилась на перевірку, але дату візиту, звісно, не повідомляла. Вже сьогодні о 22:30 на "1+1" дивіться неупереджену інспекцію одного з нових поїздів "Укрзалізниці" за маршрутом "Харків-Київ" та вагон-ресторан "ІнтерСіті+". 

Також на численні прохання телеглядачів Ольга перевірить студентську їдальню при Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди . Тут Ольга зустріне людину, яка працює в їдальні вже понад 50 років. Що розчулить телеведучу із залізним характером та чим закінчиться інспекція закладу,  заснованого ще у ХIХ столітті,  дивіться 19 листопада о 22:30.

Також у програмі Ольга перевірить легендарний ресторан міста, "Чехов", та новий модний заклад "1654", де сніданки подають аж до вечора. А у фокусі закордонної інспекції - кафе "Internazionale" у Венеції (Італія).

У якому закладі Фреймут, не шкодуючи свого здоров'я, проведе експеримент на турботливість обслуговуючого персоналу, де Олі запропонують помити руки засобом для миття вікон та чи виправдається сміливість керівництва "Укрзалізниці", які виявили впевненість у якості своїх послуг, дивіться вже сьогодні о 22:30 на каналі "1+1".

Новини по темі